Menu

Herbaciarnia

Sentymentalnie

joanjanus

Dawno mnie tu nie było. Życie pędzi i wszystko się zmienia. Na wszystko człowiekowi brakuje czasu. Zajrzałam tu z sentymentu, ale czy dalej będę tu obecna, nie mam pojęcia. Pewna epoka już się skończyła. Skończyła ............... i nie wróci .............. :( Czasem szkoda ........ . Kiedyś było inaczej. Nie wiem, czy lepiej, czy gorzej, ale ............. po prostu inaczej. Było .................... i już nie wróci, choćbyśmy nie wiem co robili.

Piszę w zasadzie dla siebie. Ot tak sobie, jakby do poduszki i nie oczekuję, żadnych komentarzy. Jak ktoś tu jeszcze zagląda, to pozdrawiam i podziwiam za wytrwałość. od czasu moich ostatnich wpisów zmieniłam się, jestem totalnie innym człowiekiem. Trudno, tak czasem bywa.

 

phalenopsis

Komentarze (3)

Dodaj komentarz
 • ikroopka

  Cześć Joasiu:)
  Miło widzieć, że jesteś, nawet jeśli tylko na chwilę.
  Napisz na priv, co u Ciebie.
  Pozdrawiam, Ewa

 • agata744

  Kto się nie zmienia ten życiowo zastyga :)
  Ja również resztka sił piszę od przypadku do przypadku swojego bloga, ale jakoś nie potrafię go uśmiercić. Mało kto ma tyle energii do pisania i robienia pieknych zdjęć jak Ikroopka ;)

 • joanjanus

  Ja też bym swojego uśmiercić nie chciała, choć ani czasu zbytnio na nic nie mam, ani zaplecza w postaci jakiejś galerii gdzie mogłabym wrzucać i linkować. I technicznie i logistycznie nie bardzo mi wychodzi, ale fajnie jest mieć jakieś swoje miejsce w sieci.
  A przed wszystkimi, którzy przez tyle lat wytrwali i nadal publikują, chylę czoła i ziemię grzywą zamiatam ;) Naprawdę im się gratulacje należą.

© Herbaciarnia
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci